Komunikat w sprawie wykonania obowiązków wynikających z Tarczy Finansowej PFR (26-11-2020)

Komunikat w sprawie wykonania obowiązków wynikających z Tarczy Finansowej PFR

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy, że Przedsiębiorcy, którzy zawarli Umowę Subwencji Finansowej w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju zobowiązani są do przedstawienia w terminie do 31 grudnia 2020 r., w celu weryfikacji przez Bank, dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę była uprawniona do reprezentowania Przedsiębiorcy.

Remont Oddziału Banku w Leśnej zakończony ! (18-11-2020)

Remont Oddziału Banku w Leśnej zakończony !

Drodzy Klienci,

Po przeszło 11 miesiącach zmagań ukończyliśmy generalny remont Oddziału w Leśnej Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyremontowany Oddział Banku kojarzył się z wartościami, które są Bankowi bliskie – z przywiązaniem do tradycji oraz twórczym z niej korzystaniem dla osiągania celów osadzonych w przyszłości. Widoczne w wystroju elementy drewna, kamienia oraz przyjęta kolorystyka sugerują, że Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu opiera się na naturalnych, trwałych fundamentach, a także czerpie z wyjątkowych cech regionu w którym funkcjonuje. Uzyskany w ten sposób efekt wizualny, odpowiadający nowoczesnym standardom bankowości, nie oznacza jednak kompromisu z funkcjonalnością. Przestrzeń zaaranżowana jest nieszablonowo, z uwzględnieniem potrzeb konkretnych grup klientów. W Placówce wyodrębniona i zmodernizowana została także strefa całodobowa z nowoczesnym bankomatem z funkcjami wpłatomatu i kantoru wymiany walut (w euro). Ponadto udało nam się też stworzyć profesjonalną i przyjazną przestrzeń dla klienta biznesowego z nowoczesną salą konferencyjną.

Wszystkich Państwa, dla których prowadzone prace remontowe były utrudnieniem, przepraszamy, żywiąc jednocześnie nadzieję, że podjęty trud przyczynił się do podniesienia standardów pracy naszych pracowników oraz jakości obsługi klienta i znacząco zwiększył bezpieczeństwo pracy samego Banku.

Serdecznie zapraszamy !

Ewakuacja Oddziału w Lubaniu (25-09-2020)

Szanowni Klienci,
W związku z realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi, spowodowanym znalezionym niewybuchem z okresu II wojny światowej w Lubaniu pomiędzy ulicami Graniczna- Torowa w Lubaniu i prowadzoną w związku z tym ewakuacją centrum miasta Lubania, Oddział Banku w Lubaniu, w dniu 25-09-2020 roku czynny będzie od godziny 12:00

Bezdotykowe wypłaty gotówki w bankomatach w Siekierczynie i w Leśnej (25-08-2020)

Bezdotykowe wypłaty gotówki w bankomatach w Siekierczynie i w Leśnej

Uprzejmie informujemy, że klientom Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu została udostępniona nowa funkcjonalność w zakresie wypłat z bankomatów naszego Banku.

smartKARTA daje możliwość wypłaty gotówki z bankomatów beż użycia karty. Funkcja działa w ten sposób, że klient z poziomu aplikacji mobilnej skanuje kod QR z bankomatu i wypłaca zadaną przez siebie kwotę.

Wznownie pracy Oddziału Banku w Lubaniu (11-08-2020)

KOMUNIKAT

ZARZĄDU ŁUŻYCKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO
W LUBANIU

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do komunikatu Zarządu Banku z dnia 10-08-2020r., informujemy, że w dniu 11-08-2020r., została przeprowadzona dezynfekcja Oddziału Banku w Lubaniu przy ul. Dąbrowskiego 1. Wznowienie pracy Oddziału nastąpi w dniu 12-08-2020r.,