Google Pay w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu


Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu udostępnił aplikację Google Pay.


Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych Visa i Mastercard wydanych przez Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu.

Aplikacja Google Pay pozwala płacić kartą przy użyciu telefonów z systemem operacyjnym Android w sklepach, a także w wybranych aplikacjach mobilnych. Płatności zbliżeniowe kartą przy użyciu aplikacji Google Pay akceptowane są we wszystkich terminalach zbliżeniowych w całej Polsce oraz za granicą. Aby zapłacić kartą Visa lub Mastercard przy użyciu aplikacji Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala. Posiadacz karty w każdym momencie może zobaczyć historię swoich płatności w aplikacji. Aplikacja Google Pay nie przekazuje sprzedawcom prawdziwych danych karty, a tylko wirtualny numer, którego nie można wykorzystać poza aplikacją. Do aplikacji Google Pay można dodać wiele kart Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu oraz innych banków Grupy BPS i podczas płatności korzystać z dowolnej z nich.

Już dziś pobierz aplikację na swój smartfon i ciesz się płatnościami zbliżeniowymi !!!

Regulamin korzystania z kart Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu w ramach Google Pay obowiązujący od 11-10-2018r.

Regulamin korzystania z kart Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu w ramach Google Pay obowiązujący od 14-09-2019r.


Zachęcamy do odwiedzenia kanału YouTube Google Polska, gdzie znajdą Państwo wiele filmów instruktażowych dotyczących Google Pay - ZOBACZ.


Opublikowano: 12-03-2019r. | « wstecz