Ważny Komunikat dla posiadaczy kart


Komunikat dla posiadaczy kart debetowych/kredytowych w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu.

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa płatności internetowych realizowanych za pośrednictwem kart debetowych/kredytowych Komisja Nadzoru Finansowego wydała rekomendacje zobowiązujące banki do wdrożenia elektronicznych systemów zapewniających bezpieczeństwo tychże płatności. Jedyną akceptowalną formą zapewnienia bezpieczeństwa jest dodatkowa forma autoryzacji transakcji za pomocą komunikatów SMS wysyłanych na numer telefonu komórkowego zarejestrowanego w Banku.

Biorąc pod uwagę powyższe Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu od dnia 01-02-2015r. uruchamia dedykowany portal WWW do obsługi kart oraz usługę „3D-Secure”, które zapewnią bezpieczeństwo realizowanych przez Klientów Banku transakcji internetowych.

Dlatego też zwracamy się, do wszystkich Naszych Klientów – posiadaczy kart debetowych/kredytowych, z uprzejmą prośbą o kontakt z naszymi pracownikami w placówkach bankowych w celu aktualizacji numerów telefonicznych.

Jednocześnie informujemy, iż Klienci którzy nie dokonają aktualizacji danych, począwszy od dnia 01-02-2015r., nie będą mogli realizować transakcji internetowych u akceptantów posiadających usługę „3D-Secure”.

Szczegółowych informacji udzielać będą Państwu pracownicy we wszystkich placówkach ŁBS w Lubaniu.

Zarząd Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu

 


Opublikowano: 16-12-2014r. | « wstecz