Kariera Dołącz do pracowników naszego Banku.

ŁBS W LUBANIU zapewnia wysokie możliwości rozwoju zawodowego. Zespół pracowników tworzą specjaliści wyznaczający wysokie standardy w polskiej bankowości. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci wymaga od nas profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania.

Szeroka oferta produktowa połączona z coraz to większą skalą działania naszego Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych oraz wziąć udział w interesujących przedsięwzięciach. Osobom zatrudnionym w Banku oferujemy warunki do stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczeń w dynamicznej instytucji finansowej. Praca w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu jest szansą na zdobycie doświadczenia w stale rozwijającej się na lokalnym rynku instytucji finansowej.


Nasze wartości to: Satysfakcja Klienta, Wiarygodność oraz Ciągłe doskonalenie.

SZUKAMY:

Jeśli jesteś osobą, która podziela nasze wartości, jesteś ambitny, kreatywny, potrafisz pracować w zespole i chcesz być częścią lokalnej społeczności tworząc przy tym nowoczesny polski bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

Poszukujemy najlepszych kandydatów w obszarach: bankowości, finansów, informatyki, matematyki, ekonomii i prawa. Stawiamy zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i na osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Kontakt:

centrala@banklbs.pl

Wszyscy czujemy się właścicielami naszego Banku. Pracujemy zespołowo. Każdą decyzję i każde działanie rozpatrujemy z perspektywy korzyści i kosztów dla Banku i naszych Klientów. Odważnie podejmujemy inicjatywy oraz konsekwentnie dążymy do realizacji założonych celów.

Aktualne oferty pracy:

Archiwalne oferty pracy:
- Dyrektor Oddziału - Bolesławiec.
- Referent w Zespole Analityków Kredytowych - Lubań.
- Opiekun Klienta w Oddziale Banku w Leśnej.
- Informatyk w Centrali Banku w Lubaniu.
- Opiekun Klienta w Oddziale Banku w Siekierczynie.