Bankowość elektroniczna

Coraz mniej spraw związanych z naszymi finansami załatwiamy bezpośrednio w banku.  Po części dlatego, że dziś życie toczy się bardzo szybko i mamy coraz mniej czasu. Dlatego tak ważne jest, aby możliwe były różne formy kontaktu oraz dostępu do naszych środków. Umożliwia to nam dzisiejszy rozwój technologii, do którego i z którego jako nowoczesny bank skrzętnie korzystamy udostępniającą naszym Klientom wszystkie te narzędzia.

 

ŁBS OnLine - internet banking

Dostęp do konta na okrągło.

ŁBS SMS

Informacje na bieżąco.

ŁBS Kontakt

Telefoniczny system informacyjny.

ŁBS Sm@rt i Aplikacja Mobilna

Bank w Twoim telefonie.

Banowość dla najmłodszych

Uczymy aktywnego oszczędzania.

Google Pay

Płać telefonem.

Blik

Wszechstronne narzędzie.

Dlaczego Łużycki Bank Spółdzielczy?


To prawda, jesteśmy niewielkim bankiem, ale mimo to, cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Uznanie naszych Klientów to dla nas największe wyróżnienie i nagroda. To właśnie dla Was każdego dnia staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. A teraz konkretnie, dlaczego my?

0%

POLSKI KAPITAŁ

0%

ZAANGAŻOWANIE ZESPOŁU

0%

ODPOWIEDZIALNE ZARZĄDZANIE

0%

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Karty płatnicze

Pełna oferta kart płatniczych, debetowych i kredytowych, MasterCard i Visa. Bezpieczne zarządzanie kartą za pomocą portalu KartoSfera.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon z technologia NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.


Przenieś konto

Przenieś konto do naszego banku. Z nami to naprawdę proste. Nie musisz się o nic martwić - pomożemy załatwić wszelkie formalności.