Kariera w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu

Dołącz do pracowników naszego Banku

ŁBS W LUBANIU zapewnia wysokie możliwości rozwoju zawodowego. Zespół pracowników tworzą specjaliści wyznaczający wysokie standardy w polskiej bankowości. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci wymaga od nas profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania.

Szeroka oferta produktowa połączona z coraz to większą skalą działania naszego Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych oraz wziąć udział w interesujących przedsięwzięciach.

Osobom zatrudnionym w Banku oferujemy warunki do stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczeń w dynamicznej instytucji finansowej.

Praca w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu jest szansą na zdobycie doświadczenia w stale rozwijającej się na lokalnym rynku instytucji finansowej.

Nasze wartości

Satysfakcja Klienta
Wiarygodność
Ciągłe doskonalenie

Jeśli jesteś osobą, która podziela nasze wartości i  jesteś: ambitny, kreatywny, potrafisz pracować w zespole i chcesz być częścią lokalnej społeczności tworząc przy tym nowoczesny polski bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

Poszukujemy najlepszych kandydatów w obszarach: bankowości, finansów, informatyki, matematyki, ekonomii i prawa. Stawiamy zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i na osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Wszyscy czujemy się właścicielami naszego Banku. Pracujemy zespołowo. Każdą decyzję i każde działanie rozpatrujemy z perspektywy korzyści i kosztów dla Banku i naszych Klientów. Odważnie podejmujemy inicjatywy oraz konsekwentnie dążymy do realizacji założonych celów.

Może czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij do nas swoją aplikację n adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjną pocztą: ŁBS w Lubaniu, ul. Spółdzielcza 10, 59-800 Lubań. W swojej aplikacji koniecznie zawrzyj klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do pozostawiania korespondencji bez odpowiedzi, oraz że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

AKTUALNE OFERTY PRACY: obecnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko

Informujemy, że Administratorem danych jest Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu, z siedzibą przy ul. Spółdzielczej 10, 59-800 Lubań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.