Ubezpieczenia w Łużyckim Banku Spółdzielczym

W nieprzewidywalnej rzeczywistości niezbędne okazują się działania, zmierzające do zabezpieczenia siebie i swoich bliskich na wypadek niekorzystnych zdarzeń. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, Łużycki Bank Spółdzielczy oferuje komplementarną ofertę finansową w zakresie ubezpieczeń, zapewniających spokój i bezpieczeństwo naszym Klientom. 

Za pośrednictwem naszego partnera firmy SUPERPOLISA UBEZPIECZENIA, oferujemy Państwu pełną gamę ubezpieczeń na wszelkie możliwe sytuacje, jakie mogą spotkać każdego w codziennym życiu. Nie mówiąc już o tym, iż zakup ubezpieczenia jest bardzo prosty i przebiega całkowicie online. Możecie być Państwo pewni, że nasz system jest całkowicie bezpieczny i zgodny z rekomendacjami KNF i regulacjami ubezpieczeniowymi.

Ubezpieczenia mieszkaniowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia turystyczne

Nie ma jak rozmowa

Dla Klientów, którzy wolą zawierać umowy ubezpieczenia bezpośrednio w naszych placówkach, również mamy szeroką ofertę. Wynika ona ze współpracy z kilkunastoma firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu możemy przedstawić Państwu na miejscu optymalne rozwiązanie ubezpieczeniowe, dopasowane do konkretnych potrzeb i okoliczności.

Przezorny, zawsze ubezpieczony

Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ochrona prawna
Ubezpieczenia turystyczne
NWW
NWW dla Członka i Klienta Banku
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie uniwersalne

Dlaczego Łużycki Bank Spółdzielczy?


To prawda, jesteśmy niewielkim bankiem, ale mimo to, cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Uznanie naszych Klientów to dla nas największe wyróżnienie i nagroda. To właśnie dla Was każdego dnia staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. A teraz konkretnie, dlaczego my?

0%

POLSKI KAPITAŁ

0%

ZAANGAŻOWANIE ZESPOŁU

0%

ODPOWIEDZIALNE ZARZĄDZANIE

0%

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Karty płatnicze

Pełna oferta kart płatniczych, debetowych i kredytowych, MasterCard i Visa. Bezpieczne zarządzanie kartą za pomocą portalu KartoSfera.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon lub zegarek z technologią NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.

Przenieś konto

Przenieś konto do naszego banku. Z nami to naprawdę proste. Nie musisz się o nic martwić - pomożemy załatwić wszelkie formalności.