Jeśli pracujesz za granicą?

Kredyt Przyjazna Europa to kredyt właśnie dla Ciebie. 

Kredyt Przyjazna Europa to to propozycja dla osób zatrudnionych na terenie Niemiec lub Czech, zameldowanych i zamieszkujących na terytorium Polski.

Kredyt Przyjazna Europa to idealne rozwiązanie, gdy nie zarabiasz w Polsce, a potrzebujesz środków na dowolny cel, np. remont, meble, czy egzotyczną wycieczkę.Sprawdź podstawowe informacje o kredycie.

Wybrane cechy kredytu:

kredyt udzielany jest w złotych;

okres kredytowania do 48 miesięcy;

kwota kredytu od 1.000 zł do 20.000 zł;

dla zatrudnionych za granicą, na terenie Niemiec lub Czech, zameldowanych i zamieszkujących na terenie Polski.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,7410 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 40 424,05 PLN, oprocentowanie zmienne 10,50%, całkowity koszt kredytu 10 424,05 PLN (w tym: prowizja nie kredytowana 5,00 % kwoty kredytu: 1 500,00 PLN, odsetki 7 732,45 PLN, składka ubezpieczeniowa nie kredytowana (TU WARTA S.A. – Wariant II) 1 191,60 PLN, płatna jednorazowo za cały okres kredytowania), 48 miesięcznych rat równych po 800,80 PLN, ostatnia rata: 895,65 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.02.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Ważne informacje dla ubiegających się  o Kredyt Przyjazna Europa.

W przypadku osób przebywających i zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w krajach Unii Europejskiej dokumenty dotyczące zatrudnienia oraz deklaracje podatkowe muszą zostać przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego.

 

Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w krajach Unii Europejskiej i składające roczne zeznanie podatkowe w kraju, zobowiązane są złożyć dokumenty dotyczące zatrudnienia (umowa o pracę, zgoda władz państwowych na zatrudnienie jeżeli jest wymagana) przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego oraz roczne zeznanie podatkowe składane do właściwego US opatrzone potwierdzeniem ich przyjęcia przez US lub potwierdzeniem nadania listu poleconego. 


Zabezpieczenie Kredyty Przyjazna Europa.

Rodzaj zabezpieczenia spłaty kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej, okresu kredytowania oraz kwoty kredytu. Jako zabezpieczenie spłaty kredytu Bank może przyjąć między innymi:

weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową;

ubezpieczenie na życie kredytobiorców, lub

poręczenie osób trzecich według prawa cywilnego lub wekslowego;

pełnomocnictwo do rachunku osobistego, lokaty terminowej w Banku;

zastaw rejestrowy na pojeździe mechanicznym;

hipoteka na nieruchomości;

przelew praw na Bank z polis ubezpieczeniowych;

kaucję, depozyt pieniężny oraz inne formy zabezpieczenia dopuszczone w wewnętrznych przepisach Banku,;


Wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące usługi  lub produktu.

Wszystkie dokumenty dotyczące naszych usług  znajdziesz w zakładce Dokumenty i formularze

Zachęcamy również do zapoznania się z tabelami opłat, prowizji i oprocentowania.


Nie wszystko jest dla Ciebie jasne i masz pytania
dotyczące Łużyckiego konta Premium?

Odwiedź nas albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz miala.

Adresy, numery telefonów i maile do naszych Oddziałów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Masz firmę?

Masz firmę? A może planujesz jej otwarcie? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź naszą ofertę dla przedsiębiorstw. Może Cię zainteresować.

Inwestuj z nami

Inwestycja to długa podróż, w którą warto wybrać się z dobrym, stabilnym i zaufanym partnerem. Jeśli się uda, może wyruszymy razem? 

Realizuj cele

Często nasze marzenia są łatwiejsze do realizacji, niż nam się wydaje. Sprawdź naszą ofertę kredytową, a być może będziemy mogli Ci pomóc.